Wolfs Of Destiny - Stado wilków wolności

Wolfs Of Destiny- Stado wilków wolności

Ogłoszenie

Proszę uprzejmie żebyście weszli do działu o informacjach ''Informacje, Newsy, Problemy''

#1 2013-03-29 11:42:00

 Boom

Użytkownik

40291948
Zarejestrowany: 2013-03-29
Posty: 22
Punktów :   

Pomysły.

Otóż mam 5 pomysłów.
1. Używani "e" czyli przyspieszenia.
Chyba każdy wie o co chodzi. Pomysł jest taki, że określona grupa wiekowa nie używa tego tak często, albo w ogóle nie używa.
Niemowlak-dziecko - w ogóle nie używa e.
Dziecko-nastolatek - używa e, ale rzadko.
Nastolatek-młody dorosły - może używać e kiedy chcę.
Mody dorosły-dorosły - używa e trochę rzadziej.
Dorosły-emeryt - w ogóle nie używa e, a nawet chodzi spacerkiem.

2. Starzenie się.
Wilki nie mogą być forever young. Starzeją się. Np co dwa tygodnie będziemy powiększać wilki i wyjaśniać im sierść.

3. Wysokości.
Chodzi o to, że nie ma tak, że zlecisz z wysokiej skały i nic ci nie jest. Jeśli spadniesz masz jakieś rany albo np. złamaną łapę.

4. Rany.
Otóż gdy ktoś zada nam ranę nie jest ona wieczna. Na początku jest jasno czerwona bo leje się z niej krew. Ale później dobrze by było by rana jaśniała i ewentualnie przeradzała się w bliznę.

5. Umiejętność pływania.
Hmm... Chodzi o to, że nie wszyscy muszą umieć pływać. Gdy dziecko (nie niemowlak!) chce uczyć się pływać rodzic musi go tego nauczyć. Niektórzy w ogóle nie umieją.


Mam nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe.


http://i49.tinypic.com/33ktaa9.gif
Nie rzucaj mi kłód pod nogi, bo nigdy nie wiadomo czy nie potknę się kiedyś o jedną z nich biegnąc, by ratować ci życie

Offline

 

#2 2013-03-30 16:29:05

 Wafeleq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-28
Posty: 45
Punktów :   

Re: Pomysły.

Z pierwszym pomysłem się zgadzam ale, młody dorosły też powinien używać kiedy chce ''E''.
Z drugim pomysłem też się zgadzam ale to trochę przesada że co dwa dni? Jeśli wcieliłbym to w życie to ja bym był emerytem =.='' zgadzam się co dwa tygodnie o troszkę.
Z trzecim pomysłem zgadzam się w 100% i nie mam uwag.
Z czwartym tak samo jak z trzecim.
Z piątym też się zgadzam.

Wszystkie poprawki i twoje pomysły zaczynam wcielać w życie!
Dziękuję za pomysły.

~Waf


https://forum.raiderz-europe.com/signaturepics/sigpic88890_8.gif
Mój kolor do edytowania waszych postów, bójcie się mnie!
--------------------------------------------------------------------------------------
Możesz gromadzić wielkie skarby,ale nic nie jest warte tyle,ile szczery przyjaciel

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siedziba-ps.pun.pl www.prof-mat-fiz.pun.pl www.demonchess.pun.pl www.goodmt2.pun.pl www.bso2d.pun.pl