Wolfs Of Destiny - Stado wilków wolności

Wolfs Of Destiny- Stado wilków wolności

Ogłoszenie

Proszę uprzejmie żebyście weszli do działu o informacjach ''Informacje, Newsy, Problemy''

#1 2013-04-01 19:24:46

Tsume

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-28
Posty: 5
Punktów :   

Zgloszenie na Bethe

Nick w FH:Naaya
Nazwa Postaci w FH:Tsume
Screen:>>KLIK<<
Dlaczego chce byc Betha:Z mojej perspektywy posiadanie wazniejszej pozycji w stadzie wydaje sie byc ciekawe,wiazac z odpowiedzialnoscia i zadaniami..Chcialbym poprostu pomagac Alphie w prowadzeniu Stada.
Czemu nadaje sie na bethe?:Twardo stapam po ziemi,jestem odpowiedzialny i stanowczy..Potrafie rozwiazywac problemy..
Co zrobie gdy zostane Betha?:Wezme sie za moje nowe obowiazki w stadzie..
Jak czesto wchodze na FH?:Ostatnio co niedziele na dwie godziny,przez nauke,ale gdy tylko skonczy sie TEN rok szkolny bede pojawiac sie czesto.Musze obecnie poprawiac oceny aby dostac sie do upatrzonej szkoly,ale gdy juz mi sie uda,nie bede miec raczej ograniczen na komputer.

Offline

 

#2 2013-04-02 11:20:07

 Wafeleq

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-28
Posty: 45
Punktów :   

Re: Zgloszenie na Bethe

Uważam że ty powinieneś zostać zastępcą Alphy znaczy Bethą bo widzę że jesteś odpowiedzialny wiesz co masz robić i mimo czasu spędzonego na FH przyjmuję cię jako Betę. Jeśli nie będziesz sprawdzał się jako Beta, to przykro mi ale będę musiał wziąć kogoś innego. Jak na razie to tyle z mojej strony, świętuj awans xD.


https://forum.raiderz-europe.com/signaturepics/sigpic88890_8.gif
Mój kolor do edytowania waszych postów, bójcie się mnie!
--------------------------------------------------------------------------------------
Możesz gromadzić wielkie skarby,ale nic nie jest warte tyle,ile szczery przyjaciel

Offline

 

#3 2013-04-02 14:50:17

Tsume

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zgloszenie na Bethe

Dziekuje ze wybrales mnie na Bethe. Nie spodziewalem sie tego szczerze powiedziawszy..

Ostatnio edytowany przez Tsume (2013-04-02 14:50:54)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifagol.pun.pl www.pdm.pun.pl www.dracoinsula.pun.pl www.wszystkonatelefon.pun.pl www.adm.pun.pl