Wolfs Of Destiny - Stado wilków wolności

Wolfs Of Destiny- Stado wilków wolności

Ogłoszenie

Proszę uprzejmie żebyście weszli do działu o informacjach ''Informacje, Newsy, Problemy''

#1 2013-03-28 12:54:20

 ZuzannaPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-28
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Moja historia.

Gdy byłam mała moi rodzice kochali mnie z całego serca. Ojciec chodził polować a matka się mną zajmowała. Pewnego dnia ojciec nie wrócił. Matka poszła go szukać i nie było jej przez 2 dni. Siedziałam sama głodna w grocie, aż wreszcie pojawiła się matka. Ciągnęła martwego wilka podobnego do ojca. W końcu powiedziała " Zuzanno, to twój ojciec". Przeraziłam się. Matka wyniosła ojca na rzekę, a prąd rzeczny zabrał ciało ojca. Długo wpatrywałam się z matką na rzekę i jeszcze pozostałe ślady krwi ojca. Matka poszła do groty, ja jeszcze zostałam. Po chwili rzuciłam się do wody a prąd zabierał mnie coraz dalej. Matka słysząc moje szczekanie, rzuciła się za mną. Dopłynęła do mnie kiedy przed nami pojawił się 800-metrowy wodospad. Matka wzięła mnie do pyska i podniosła w górę: "Musisz przeżyć!". Spadałyśmy prosto na kamienie. Matka spadła na wyostrzony kamień a mnie rzuciła do wody. Matka była wbita w kamień. Od tamtej pory błąkałam sie w poszukiwaniu jakichś wilków. Znalazłam dziwne stado które mnie przyjęło.


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRPvcBGAJe3CB1pvECxYPxJ4dhYdDdVqfkFwVHNhwxYhceYqOEeUw   SWEET

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pdm.pun.pl www.wszystkonatelefon.pun.pl www.dracoinsula.pun.pl www.fifagol.pun.pl www.bananoweleszcze.pun.pl